yasin1مدیریت بنگاه یاسین در سال ۱۳۸۶ پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع ذی ربط، شروع به عملیات عمرانی نمود، پس از پایان ساخت و ساز در سال ۱۳۸۸ اقدام به افتتاح جایگاه کالای بازرگانی با نام تجاری«توسعه تجارت یاسین» نمود. همچنین این واحد موفق به اخذ پروانه کسب از اتحادیه انبارهای کالای تجارتی شد. 

جایگاه کالای بازرگانی توسعه تجارت یاسین از در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا و نیز در سامانه جامع مدیریت کالا و خدمات پس از ترخیص عضو بوده و دارای شناسه انبار می باشد. سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا با هدف مدیریت ورود و خروج کالا از مرزها، سیستم های انبارداری کالا در انبارها و شناسه دار کردن آنها، کنترل میزان ورود کالا به این مراکز و مدیریت خروج کالا، شفاف شدن اطلاعات مربوط به صاحبان کالا و نهایتاْ مدیرت موجودی انبارها در فرایند تأمین به شفافیت تجارت رسمی کشور کمک می نماید.

مدیریت جایگاه کالای بازرگانی یاسین با حسن سابقه و اندیشه ای نوین در صنعت انبارداری، ارائه کننده خدمات انبارداری با کیفیتی برتر و متمایز از آنچه تا کنون تجربه کرده اید، می باشد. قرار گرفتن در موقعیت نزدیک به منطقه شهری و برخورداری از تجهیزات امنیتی مناسب، مکانی امن را برای نگهداری کالاهای بازرگانی فراهم نموده است. استفاده از سیستم انبارداری مکانیزه توسط کادری مجرب و رعایت اصول انبارداری، دقت و سرعت را در ارائه خدمات انبارداری به ارمغان آورده است. همچنین برخورداری از موقعیتی با فاصله مکانی مناسب از مراکز تجاری شهر تهران، باعث سهولت در انتقال کالا از انبار به مراکز توزیع شده است.هم اکنون با کسب تجربیات و حسن سابقه مشغول به فعالیت اقتصادی در این امر و ارائه خدمات به شرکت های وارد کننده کالا و تجار محترم می باشد.